KONST / Litografier / Litografi 14577316
nr 1457 7316
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 5/150, daterad mm: 27x30cm, yttermått inklusive ram: 41x42cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:37:05
26/3 18:48:43